Outlet, Veľkoobchod Second hand

valmix.valeriatucekova@gmail.com

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom použitého textilu od roku 2002 a súčastne rozšírila svoju ponuku o outletový textil svetových značiek.

Špecializujeme sa na celosvetový vývoz použitého tovaru, ktorý pochádza z Anglicka. Spolupracujeme s rôznimi charitatívnymi organizáciami a snažíme sa  čo najlepšie prezentovať recykláciu, pričom ponúkame vysoko kvalitný textil spolu s vynikajúcimi zákaznickými službami.

Recyklácia je veľmi dôležitou súčasťou západneho života a my sme hrdý byť toho všetkého súčasťou. Veríme, že dobročinnosť začína doma a preto sa usilujeme podporiť miestne organizácie a charity. Dúfame, že náš skromný príspevok bude čoraz ďalej rásť, ako naša spoločnosť rastie. Sme v partnerstve s charitami v ktorích mene vykupujeme secon-hand textil a obuv. Použitý tovar zbierame len v Anglicku, ktorý je dezinfikovaný a zaslaný na Slovensko do našej centrály OUTLET GALERIA, Sučany-Priemyselná zóna, kde ponúkame tovar pre maloobchod a veľkoobchod za bezkonkurenčné ceny.

Všetok tovar, krorý zhromažďujeme je znovu použitý a najväčší podiel vývozu ide do východnej Európy, Ázie a Afriky. Ostatný textil sa používa na handry, izolácie, atď. Našou snahou je recyklovať outletový a použitý second-hand textil.

KONTAKT:  info@outletgaleria.sk

Video predajne:

outlet galeria velkoobchod second hand textil