Preskočiť na obsah

Our Workshops

A short introduction to the workshop instructors and why their background should inspire potential student’s confidence.

VEĽKOOBCHOD

Zásobujeme predajne po celom Slovensku
Tovar od spoľahlivých a dlhoročných dodávateľov
Exkluzívny a značkový tovar

V prípade záujmu o spoluprácu Vám poskytneme viac informácii a budeme radi keď nás budete kontaktovať.

NAŠA PONUKA

Špecializujeme sa na celosvetový vývoz použitého tovaru, ktorý pochádza z Anglicka. Spolupracujeme s rôznymi charitatívnymi organizáciami a snažíme sa  čo najlepšie prezentovať recykláciu, pričom ponúkame vysoko kvalitný textil spolu s vynikajúcimi zákaznickými službami.

OUTLET GALÉRIA

Naša firma má svoje miesto na trhu už 25 rokov.  

986 ton ročne| 80 Obchodných partnerov | 18 Dodávateľov

Výroba oblečenia kladie bremeno na ľudí i životné prostredie, míňajú sa dôležité zdroje, preto reciklácia oblečenia je šetrná k životnému prostrediu. 

V roku 2004 bolo v 27 krajinách EÚ pred cestou na skládku odpadov uchránených viac ako 3,9 milióna tony secondhandového oblečenia. To predstavuje 32 % všetkého noseného oblečenia. Zdá sa, že je možné zdvojnásobiť toto množstvo do roku 2020. To znamená, že v súčasnosti stratíme dve tretine vyrobených textílií.

 

Oblečenie nepatrí na skládku odpadov. Čoraz viac ľudí sa snaží dať nepotrebné oblečenie na ďalšie využitie. Naša firma sa zamerala na svetové značky.

V kvantitatívnom vyjadrení má použité oblečenie väčší podiel na trhu, a to približne 5 %, pretože secondhandové oblečenie je lacnejšie než nové (vychádza zo štatistík z roku 2005).

 

Odber noviniek

Prihláste sa na odber našich noviniek a okrem ZĽAVY XX% na váš prvý nákup získate pravidelnú dávku inšpirácií, akciových ponúk a trendových hitov z našej akciovej ponuky.

Outlet Galeria, s.r.o      Hlavná 2150, 038 52 Sučany     IČO: 47 61 66 87   DIČ: 2023977241

valmix.valeriatucekova@gmail.com
+421 908 933 823

Obchodné podmienky          Ochranna osobných údajov 

WEBKOM MEDIA – KREATÍVNE RIEŠENIA