Preskočiť na obsah

Outlet Galeria
žije svoj sen. Pridáte sa?

Neuveriteľných dvadsaťpäť rokov na slovenskom trhu, kvalita, bezkonkurenčná cena, skvelý servis zákazníkom, individuálny prístup, cieľová skupina bez akýchkoľvek obmedzení… a takto by sme mohli pokračovať donekonečna. O čom je teda reč? Všetky tieto prívlastky patria spoločnosti Outlet Galeria a aicky z nej robia stabilnú a dôveryhodnú značku.
Slovenská spoločnosť Outlet Galeria sa zaoberá predajom použitého textilu už od roku 2002 a za ten čas si vybudovala bohatú klientelu, svoje pevné a stabilné miesto na trhu, no predovšetkým dobré meno. V širokej ponuke spoločnosti Outlet Galeria nájdete všetky možné svetové značky, vrátane tých športových, od A do Z.

Predajňa

Sklad

Exkluzívny tovar

Tovar pochádza výlučne z Anglicka, kde je recyklácia úplne bežnou súčasťou života. Tento trend si osvojila aj Outlet Galeria a už roky ju úspešne aplikuje aj na slovenskom trhu. Vo veľkom zároveň podporuje miestne organizácie a charity. Fakt, že spoločnosť nehľadí len do vlastného vrecka, dokazuje aj exkluzívna ponuka, s ktorou prichádza aj medzi vás. O čo ide? Už roky sa trápite v zamestnaní, ktoré vám nič neprináša? A čo tak postaviť sa na vlastné nohy a začať podnikať? Risk, prílišná zodpovednosť, ostré lakte – áno, to všetko bývajú najväčší strašiaci v súvislosti s vlastným podnikaním. Ale čo tak otočiť tieto veci vo svoj prospech?

Podnikajte ...

Každý, dnes aj ten najúspešnejší podnikateľ, vstupoval na túto cestu s dávkou rizika a zodpovednosti. Je najvyšší čas odložiť strach bokom a začať si plniť svoje sny! Spoločnosť Outlet Galeria vám s tým pomôže. Ako? Je to úplne jednoduché. Umožní vám totiž otvoriť si vlastné podnikanie pod touto značkou a čo je najdôležitejšie, povedie vás od úplných začiatkov, krok za krokom, k vysnívanému úspechu. Fakt, že budete v dobrých rukách, dokazujú úspešné roky, ktoré má Outlet Galeria za sebou. Ani jej totiž nič nespadlo do vienka. 
Spoločnosť, postavená na jedinej ambicióznej a silnej žene, ktorá sa rozhodla nepoľaviť za žiadnych okolností a obklopiť sa tým najlepším tímom spolupracovníkov, je živým dôkazom toho, že všetko je možné, keď to človek naozaj chce.

Buďte úspešný ...

O úspešnom biznise už nemusíte len snívať, vždy ráno, cestou do práce, ktorá vás už dávno nenapĺňa. Spoločnosť Outlet Galeria vám ponúka svoju pomocnú ruku, preto by bola škoda túto šancu nevyužiť. Nemusíte nič, len chcieť a cítiť potrebu posunúť svoj život na vyšší level. Potom už stačí len kontaktovať spoločnosť Outlet Galeria mailom alebo telefonicky a začať žiť svoj sen.

Naša firma má svoje miesto na trhu už 25 rokov.